Dlaczego Moje Biuro?

__

Jako księgowa z niemal 20-letnim doświadczeniem stawiam na nieustanny rozwój, bo zawód księgowego to zawód zaufania publicznego. Jestem księgową, która w sposób rzetelny i zgodnie z etyką wykonuje swoją pracę – od moich decyzji zależy bezpieczeństwo obrotu gospodarczego. 

Myślę, że moje kwalifikacje:

  • Certyfikat Ministerstwa Finansów 30686/2008,
  • Certyfikat głównego księgowego – III stopnia – według wymagań Stowarzyszenia Księgowych w Polsce opartych na Międzynarodowych Standardach Edukacyjnych ustalonych przez IFAC,
  • Ukończony IV stopień certyfikacji zawodu księgowego tj. dyplomowany księgowy,

to potwierdzają.

Nagminnie spotykam się z wyzwaniami, jakie stawia rynek przedsiębiorcom. Doświadczam realiów rynku od strony prowadzącego działalność gospodarczą oraz zarządzających spółkami prawa handlowego. Znam zatem perspektywę przedsiębiorstw od strony księgowej i podatkowej, nie jest mi obca również perspektywa osób nimi zarządzających.

Moje wieloletnie doświadczenie w obszarze księgowości i finansów, poparte certyfikatem Ministerstwa Finansów oraz ukończonymi licznych kursami i szkoleniami, w tym III stopniem (głównym księgowym) i IV stopniem (dyplomowany księgowy) Stowarzyszenia Księgowych. Dodatkowo, posiadam doświadczenie w kadrze zarządzającej w spółkach oraz współpracuję z kancelarią radcy prawnego, co umożliwia mi kompleksową obsługę klientów. Moje umiejętności zostały również potwierdzone przez udział w kontrolach ZUS, PIP oraz US, co gwarantuje profesjonalizm i rzetelność w świadczonych usługach.

Współpraca z innymi ludźmi na rzecz wspólnego celu jest od lat moim mottem w życiu zawodowym i prywatnym.

Zaufanie, jakim obdarzają mnie klienci, motywuje mnie do ciągłego doskonalenia się i dążenia do perfekcji w każdym aspekcie mojej pracy. Każdego dnia dokładam wszelkich starań, aby dostarczać najwyższej jakości usługi księgowe, które nie tylko spełniają oczekiwania moich klientów, ale również przyczyniają się do ich sukcesu i stabilności finansowej. Wierzę, że nasza współpraca przyniesie Państwu wymierne korzyści oraz poczucie bezpieczeństwa i pewności w podejmowanych decyzjach finansowych.

Dane kontaktowe

ul. Gimnazjalna 14b/1
63-430 Odolanów
+48 696 899 137
NIP: 6222415584
REGON: 302583982
biuro@centrum-fk.pl

Polityka prywatności i Cookies     |     Regulamin strony internetowej

Copyright © 2024 Centrum Finansowo – Księgowe Joanna Banaszak